WONDER MUCİZE FİLMİ

WONDER MUCİZE FİLMİ

Auggie Pullman (Jacob Tremblay) genetik bir hastalık sonucu farkli görünmesi nedeniyle yaklaşık 11 yaşına kadar evde eğitim almış ve ilk defa gerçek bir okula gitmeye hazırlanmaktadır. Ancak görünüşü nedeniyle dışlanmasi tum cesaretini kırmaktadır. Ailesinin onu cesaretlendirmek adına verdiği savaş ve Auggie’nin pes etmeyip tum zorlukları aşıp güçlenmesi filmin ana konusu.

Çocuklarınızla birlikte izleyebileceğiniz özel bir aile filmi. Yer yer ağlatan yer yer güldüren ama en çok da farkındalık yaratacak güzel bir film. Bireysel farklılıklara saygı, kendini kabul, zorbalıkla baş etmek üzerine harika bir film.

 

img

ERD

Eğitimde Rehberlik Dergisi, 2005 yılında eğitim ve rehberlik alanında çalışma yapan entelektüel dostlarla yaptığımız haftalık eğitim sohbetlerinden esinlenerek ortaya çıkmış bir faaliyettir. Sohbetlerimizi neden bir dergi etrafında toplamayalım, “düşüncelerimizi, çalışmalarımızı neden ihtiyaç duyan öğrencilere, anne babalara ulaştırmayalım?” düşüncesi yazın hayatına başlamamıza yol açtı. Bu güne kadar 24 sayı çıkardık. Kovid-19 sürecinde yayın faaliyetine 2 yıl ara verdik. Düşüncelerimiz, çalışm

Yorumlar

img